Наша компанія та ідея

Портал allex.com.ua створено групою активістів у місті Львові у 2017 році. Команда складається з програмістів, маркетологів та громадських діячів. Ця ідея прийшла нам в голову ще задовго до цього періоду у недалекому 2014 році в Китаї. Суть китайської моделі бізнесу дещо відрізняється від європейського, тому що у деяких інтернет магазинах у них прийнято торгуватися і виставляти свою ціну! І тимпаче, щоб ти не захотів придбати – вони все найдуть, виготовлять і продадуть тобі)

Цю модель бізнесу ми вирішили накласти на український ринок. А саме стикнулися із проблематичністю купівлі автівки. Цей процес є затяжним, нервовим і перемінливим. І ми вирішили створити сайт на якому би була можливість виставити авто – яке хочеш придбати. І продавці самі тобі писатимуть пропозиції – економія часу, коштів і нервів.

Маємо надію, що НАШ сервіс allex.com.ua полегшить роботу продавцям різних товарів та послуг. Оскільки весь ринок завжди бориться за клієнта, тобто за його пошук, а тут клієнт сам приходить до продавця.

<Фактични>ми пробуємо повторити модель реального і фізичного магазину, де людина каже, який товар хоче купувати і яку суму грошей готова заплатити. Маємо надіє, що найдемо визнання у свідомості українців.